Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Mazurkas Catering 360° wyłącznym partnerem cateringowym MCK Katowice

Mazurkas Catering 360° wyłącznym partnerem cateringowym MCK Katowice

Mazurkas Catering 360°, lider usług cateringowych w Polsce, rozwija swoją działalność otwierając nowy oddział firmy na Śląsku. Pierwszym krokiem jest podpisanie długofalowej umowy na wyłączną obsługę cateringową z PTWP Event Center – zarządcą i organizatorem imprez w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek w Katowicach.

Otwarcie nowego oddziału obsługującego rynek śląski i małopolski to kolejny krok w rozwoju firmy, który wynika z rosnącego zapotrzebowania klientów z tych regionów na profesjonalne usługi cateringowe. Mazurkas Catering 360° od dłuższego czasu obsługuje wiele spotkań na południu Polski. Firma nie wyklucza jednak współpracy z lokalnymi podwykonawcami i dostawcami, co jest jednym z warunków umowy zawartej z PTWP Event Center.

– Składając ofertę na wyłączną obsługę cateringową Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, byliśmy przekonani, że nawiązanie współpracy z tak nowoczesnym, mającym ogromne możliwości adaptacji przestrzeni miejscem, jest znakomitym rozwiązaniem dla dalszego rozwoju naszej firmy – mówi Michał Kozak Dyrektor Generalny Mazurkas Catering 360° oraz MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel. – Jesteśmy przekonani, że wspólnie stworzymy produkt jakiego branża MICE bardzo potrzebuje. Przewidujemy, że rocznie obsłużymy około 100 000 osób – dodaje Michał Kozak.

– Zaprosiliśmy do współpracy firmy cateringowe z całej Polski zaznaczając, że interesują nas usługi świadczone na najwyższym poziomie, począwszy od kameralnych spotkań, kończąc na wymagających i skomplikowanych pod względem logistycznym wydarzeniach dla kilku, a nawet kilkunastu tysięcy osób. Dokonując wyboru ocenialiśmy doświadczenie, zaplecze, jakość i ilość zrealizowanych imprez – mówi Wojciech Kuśpik, prezes PTWP Event Center.


Mazurkas Catering 360° należy do Grupy Mazurkas w skład której wchodzą również: MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Mazurkas Travel Biuro Podróży oraz Mazurkas Transport. Dzięki temu jest w stanie zapewnić kompleksową usługę na wszystkich etapach realizacji spotkań branży MICE (Meetings Incentive Conferences& Events). Doświadczenie jakie firma zdobyła obsługując cateringowo od 2001 roku zarówno prestiżowe wydarzenia dla kilku tysięcy osób, jak i małe spotkania również na szczeblu dyplomatycznym, pozwoliło zbudować silną markę i pozycję lidera.  Nagrodzony między innymi: Ambasador Polskiej Gospodarki 2014 – jako partner firm zagranicznych w Polsce, przyznany przez Business Centre Club, Medal Europejski – za standard świadczonych usług cateringowych, przyznany przez Business Centre Club, MP Power Awards za catering w czasie inauguracji budowy parku rozrywki Adventure World Warsaw, MP Power Awards dla Dyrektora Generalnego Michała Kozaka w kategorii „Dostawca Cateringu” za wpływ i zaangażowanie w rozwój sektora MICE w 2012 roku.
www.catering.mazurkas.pl
 
Informacje o Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach (MCK) to nowoczesny, oddany do użytku w 2015 roku, obiekt łączący funkcje: kongresową, konferencyjną, wystawienniczą, targową i widowiskową. MCK, z charakterystycznym dachem pokrytym trawą i tworzącym zieloną dolinę – popularne miejsce spotkań mieszkańców regionu – przeznaczony jest dla 15 000 użytkowników. Posiada halę wielofunkcyjną o powierzchni ponad 8 000 metrów kwadratowych, salę audytoryjną dla 600 osób oraz 26 sal konferencyjnych na 34 000 metrów kwadratowych.
Zapraszamy do odwiedzenia:
www.mckkatowice.pl
www.facebook.com/mckkatowice
www.instagram.com/mckkatowice/
 
Informacje o Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek
Spodek to obiekt z bogatą historią wydarzeń rozrywkowych, sportowych i wystawienniczych. Oddany do użytku w 1971 roku, wpisał się na stałe w krajobraz Katowic i stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon architektury w Polsce. Od 45 lat gości wielkie wydarzenia, koncerty, imprezy sportowe i wystawiennicze. Trybuny Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek mieszczą 11 000 osób, kompleks zawiera m.in. lodowisko, basen, salę gimnastyczną oraz hotel. Spodek, wraz z sąsiadującym Międzynarodowym Centrum Kongresowym, stanowi jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych i widowiskowo-sportowych w kraju.
Zapraszamy do odwiedzenia:
www.spodekkatowice.pl
www.facebook.com/halaspodek
www.instagram.com/spodekkatowice
Powrót do listy

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij