Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki

Event w Polin

Pobierz specjalny kod i skorzystaj z niezwykłej oferty Mazurkas Catering 360 i Centrum Konferencyjnego POLIN.

Wysyłając zapytanie na organizację eventu w Centrum konferencyjnym POLIN z obsługą cateringową Mazurkas Catering 360º możesz skorzystać ze specjalnej oferty:*

  • 10% rabatu na wynajem sali w POLIN
  • catering dla co 10 osoby za 1 zł

Wypełnij formularz, a na podany adres email otrzymasz kod uprawniający do skorzystania ze specjalnej oferty.

* Oferta obowiązuje dla nowych zapytań przesłanych od 16.05.2019 r. do 30.06.2019 r. z wykorzystaniem kodu specjalnego na organizację wydarzeń w Centrum Konferencyjnym POLIN z obsługą cateringową Mazurkas Catering 360º w dowolnie wybranym przez organizatora terminie.

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij