Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

EXPO XXI Catering Mazurkas - Catering Show 2011

EXPO XXI Catering Mazurkas - Catering Show 2011

Zorganizowany przez nas oraz Centrum EXPO XXI, Catering Show 2011 miał miejsce 11 marca w warszawskiej, największej hali Expo XXI. Ponad 700 gości z całego kraju i niemal ze wszystkich branż, miało okazję zakosztować wyśmienitej kuchni i skorzystać z obsługi całej armii profesjonalnych kelnerów.

Gigantyczny bankiet uświetnili swoim kunsztem kelnerzy, barmani i kucharze Catering Mazurkas, którzy przywitali gości z zabytkowej limuzyny, a także z prawdziwej lektyki. Cały spektakl gastronomiczny powstał w myśl, że nawet najlepiej zorganizowana impreza musi mieć również swój odpowiedni wymiar kulinarny. 

Mazurkas udowodnił, że catering to nie tylko dostarczenie jedzenia, ale spektakl łączący sposób serwowania dań z kompozycją smaków. Menu z różnych stron świata wzbogacało 170 dań gorących, przystawek, przekąsek i deserów. W egzotycznym barze królowały alkohole z całego świata, a tematyczne stacje gastronomiczne serwowały na żywo wspaniałości światowych kuchni.Co więcej, na specjalnie przygotowanym przez mistrzów kuchni „Targu rybnym”, goście rozpieszczali swoje podniebienia owocami morza prosto z największego w Europie targu rybnego we Frankfurcie.W iście oryginalnej choreografii, ceremoniał gastronomiczny mistrzów kuchni Mazurkas Catering nadał wyjątkowej okazji do odkrycia różnych rozwiązań cateringowych, a także nowych trendów w branży Event Marketingu.

Gospodarzem gali był Bożydar Iwanow, któremu towarzyszyła Iwona Kątny z firmy Mazurkas. Obecni goście, m.in. Karol Strasburger z małżonką, Zofia Czernicka, Jerzy Gruza bawili tego wieczoru przy wtórze zespołu Bala Band oraz światowej sławy tenora Iwo Orłowskiego.Podczas przyjęcia, odbyły się loteria fantowa oraz aukcja charytatywna Stowarzyszenia K40 na rzecz działań kierowanych do osób niepełnosprawnych umysłowo i ruchowo.

Powrót do listy

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij