Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Gala Elfy SBE z Mazurkas Catering 360⁰

Gala Elfy SBE z Mazurkas Catering 360⁰

12 stycznia 2022 r. w EXPO XXI odbył Finał XI edycji Elfów SBE. Na wieczornej gali dla przedstawicieli branży eventowej Mazurkas Catering 360⁰, dokładając cegiełkę do akcji, zaprezentował swoją nową kulinarną odsłonę w wykonaniu duetu Szefów Kuchni – Braci Budnik.

Darczyńcy XI Edycja Elfów skierowali swoją pomoc do Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii z siedzibą w Zagórzu, które obejmuje opieką dzieci i młodzież z zaburzeniami psychicznymi, uzależnieniami od substancji psychoaktywnych oraz wymagającymi rehabilitacji ogólnoustrojowej i neurorehabilitacji w wieku 0 – 18 lat. Pomoc skoncentrowana jest głównie na działaniach promocji higieny zdrowia psychicznego oraz popularyzacji dbałości o siebie w czasach po pandemii. Akcja ma również na celu aktywizowanie przedstawicieli branży eventowej do bezpośrednich działań CSRowych.

Mazurkas Catering 360⁰ dziękuje za możliwość dołączenia do XI Edycji Elfów SBE – akcji, która od 11 lat przynosi coraz lepsze rezultaty, angażując coraz większą ilość darczyńców i jednocześnie uszczęśliwiając coraz więcej obdarowanych.

Pełna lista artystów, partnerów oraz prezentów i usług świadczonych przez darczyńców z branży eventowej na rzecz Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii dostępna jest pod linkiem https://sbe.org.pl/elfy-sbe-edycja-xi/

(fot. Shootit)

 

Powrót do listy

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij