Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Jakub Budnik Szefem Kreatywnym Mazurkas Catering 360o

Jakub Budnik Szefem Kreatywnym Mazurkas Catering 360<sup>o</sup>

Pracę w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Jakub Budnik rozpoczął we wrześniu 2015 r., gdzie po kilku miesiącach objął stanowisko jednego z czterech Sous Chefów. Od 1 maja br. jako Szef Kreatywny, 27-letni Jakub odpowiedzialny będzie za tworzenie oryginalnych potraw i niecodziennych połączeń smakowych dla marki Mazurkas.

Jakub Budnik przygodę kulinarną rozpoczął w hotelu Le Regina w Warszawie, gdzie odbył swoje pierwsze praktyki. Pracę zawodową zaczął pod skrzydłami Josepha Seeletso w Centrum Wina Wine Bar. Zanim objął funkcję szefa kuchni wyjechał do Francji, gdzie odbył praktyki pod okiem Daniela Hebeta w restauracji  Le Jardin du Quai. Następnie kolejne doświadczenia zdobywał w restauracji Smaki Warszawy. Został także zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu związanego z gęsiną i w nagrodę wyjechał ponownie do Francji, na staż do Tours, gdzie podglądał pracę takich szefów kuchni jak Bernard Charret i Julien Perrodin. To pozwoliło mu pogłębić kulinarną świadomość i wiedzę w obszarze najnowszych trendów. Ostatnim kulinarnym wyzwaniem było objęcie stanowiska Szefa Kuchni w restauracji Hoża by Mondovino, która otrzymała prestiżowe odznaczenie dwóch czapek od przewodnika Gault & Millau. 

Powrót do listy

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij