Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Mazurkas Catering 360° dla Fundacji „Nikt Nie Jest Sam”

Mazurkas Catering 360° dla Fundacji „Nikt Nie Jest Sam”

Po raz kolejny Mazurkas Catering 360° przy okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych wspiera Fundację Uczniowie Marka Kotańskiego „Nikt Nie Jest Sam” w Rokitnie koło Błonia. 

Tradycyjnie już dla zamieszkujących stacjonarnie w ośrodku ludzi bezdomnych dostarczy gotowe potrawy świąteczne, dzięki którym 58 podopiecznych fundacji będzie mogło poczuć atmosferę prawdziwych świąt, przy stole pełnym wielkanocnych dań.

Fundacja „Nikt Nie Jest Sam”, którą Mazurkas Catering 360° wspiera od kilku lat to nie jedyna fundacja, która może liczyć na taką pomoc przy okazji świąt. Od zeszłego roku gotowe potrawy świąteczne dostarczane są również dla Stowarzyszenia Pomocy Bliźniemu „Mar-Kot” w Ożarowie Mazowieckim. Ponadto dla dzieci objętych wsparciem przez Ożarowskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym, co roku w grudniu organizowane jest w MCC Mazurkas spotkanie świąteczne wraz z poczęstunkiem.

Działania na rzecz społeczności lokalnej oraz wsparcie potrzebujących to tylko jeden z projektów w ramach prowadzonej przez Mazurkas Catering 360° polityki społecznej odpowiedzialności biznesu.

Powrót do listy

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij