Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Mazurkas Catering 360 ° najlepszą firmą cateringową 2016 roku

Mazurkas Catering 360 ° najlepszą firmą cateringową 2016 roku

Mazurkas Catering 360° zdobył Złoty Widelec w kategorii cateringowa firma roku w konkursie „Warszawa od kuchni”.

Konkurs już po raz szósty zorganizowany został przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców pod honorowym patronatem Prezydent m.st. Warszawy Hanny Gronkiewicz - Waltz oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika. W jury konkursu znaleźli się najlepsi blogerzy kulinarni, gwiazdy oraz specjaliści i przedstawiciele Warszawskiej Izby Przedsiębiorców.

W tegorocznej edycji oprócz nagród Złotego Widelca dla najlepszych 34 wybranych warszawskich restauracji, po raz pierwszy przyznane zostały nagrody specjalne w kategoriach: cateringowa firma roku, eventowe miejsce roku oraz najlepszy catering dietetyczny roku. Gala wręczenia nagród odbyła się 20 kwietnia br. w restauracji Blender.

Powrót do listy

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij