Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Mazurkas Catering 360° nominowany w konkursie MP Power Awards 2017

Mazurkas Catering 360° nominowany w konkursie MP Power Awards 2017

Jedna z ubiegłorocznych realizacji Mazurkas Catering 360, obsługa 41. sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO, zyskała uznanie w oczach przedstawicieli branży eventowej i znalazła się w gronie projektów nominowanych do nagrody MP Power Awards 2017 w kategorii "Catering"!

41. sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO, odbyłą się w dniach 02-12 lipca 2017 r. w Krakowie. Podczas gali inaugurującej na Wawelu gośćmi honorowymi byli Prezydent RP Andrzej Duda, Dyrektor Generalna UNESCO Irina Bokova oraz Wicepremier i Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Gliński. Była to kolejna impreza na najwyższym szczeblu dyplomatycznym, w czasie której Mazurkas Catering 360, zapewnił obsługę cateringową. Całość realizacji nadzorowała Agencja Berm.

Jury MP Power Awards® wybrało nominowane w konkursie projekty, spośród ponad stu dwudziestu prac zgłoszonych we wszystkich kategoriach. Jury oceniające projekty złożone jest z przedstawicieli klientów – korporacji i instytucji, uczelni wyższych oraz organizatora – MeetingPlanner.pl. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas finału MP Power Awards® – gali MP Power Night, która odbędzie się 23 marca, na Torze Wyścigów Konnych Służewiec (Trybuna Honorowa) w Warszawie. Wydarzenie jest także finałowym eventem Meetings Week Poland 2018.

Z niecierpliwośią oczekujemy na ogłoszenie wyników, a tych z Panstwa którzy chcieliby poznać szczegóły nominowanej realizacji zapraszamy tutaj.

Powrót do listy

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij