Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Mazurkas Catering 360° partnerem premiery „BEM! Musical o patriotach i regeneratach” w Teatrze Syrena

Mazurkas Catering 360° partnerem premiery „BEM! Musical o patriotach i regeneratach” w Teatrze Syrena

Mazurkas Catering 360° po raz kolejny został partnerem wydarzenia kulturalnego. Tym razem w Teatrze Syrena zapewnił obsługę cateringową podczas premier nowego musicalu „Bem! Musical o patriotach i regeneratach” w dniach 18 i 19 maja br.

„BEM! Musical o patriotach i regeneratach” to druga po „Czarownicach z Eastwick” premiera Teatru Syrena w musicalowej odsłonie. Tym razem spektakl, specjalnie na zamówienie sceny, przygotowali twórcy Pożaru w Burdelu w koprodukcji z Teatrem Syrena i Teatrem im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Pomysł na musical zrodził się z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę i w zamierzeniu autorów ma w nieszablonowy sposób pokazać patriotyzm i polskość.

 „Premiera musicalu „BEM!” to kolejny projekt kulturalny, w którym Mazurkas Catering 360° bierze udział jako partner” – mówi Katarzyna Lewandowska, Kierownik Działu Sprzedaży Cateringu Mazurkas Catering 360°. „Wspieranie kultury i sztuki stanowi istotny element naszej polityki CSR, którą od kilku lat z sukcesem prowadzimy i liczymy na to, że naszą pasją zarazimy również innych. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie zadbali o detale i o to, aby nasz catering stanowił spójną całość z samym musicalem. Zaproszonym Gościom serwowaliśmy czerwone węgierskie wino Egri Bikaver, które było niemym bohaterem musicalu.” – podkreśla Katarzyna Lewandowska.

Powrót do listy

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij