Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Mazurkas Catering 360°partnerem 10. gali Wine & Food Noble Night

Mazurkas Catering 360°partnerem 10. gali Wine & Food Noble Night

Gala Wine & Food Noble Night 2017 od dekady łączy szyk eleganckiego spotkania towarzyskiego i bardzo trudnej konkurencji kulinarnej. Mazurkas Catering 360° jako partner tegorocznej edycji przygotował autorski deser dla ponad 1000 gości, a także urodzinowy tort z okazji okrągłej dziesiątej rocznicy prestiżowego konkursu kulinarnego.

23 września br. w hali EXPO XXI odbyła się wyjątkowa kolacja degustacyjna – finał dziesiątej edycji Wine & Food Noble Night, z udziałem 12 restauracji wybranych w pierwszym etapie konkursu. Podczas wieczoru goście udali się w podróż do świata pełnego smaków, zapachów i barw. Kulinarne doznania  zapewniły autorskie przystawki i dania główne, stworzone specjalnie na tę okazję przez szefów kuchni dwunastu restauracji konkursowych. Całość zamknął pozakonkursowy deser w formule popisu mistrzowskiego, przygotowany przez Mazurkas Catering 360°, pod wodzą Aleksandry Pintary-Smoczyńskiej - Sous Chefa Kreatywnego Mazurkas Catering 360° i MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****. Mistrzyni autorskich sosów i musów – bo to one stanowią inspirację jej dań i deserów, zaproponowała na tę wyjątkową okazję deser, który swoim oryginalnym smakiem doskonale wpasował się w zjawiskowy klimat i atmosferę wieczoru. „Bazylia z maliną zamknięte w czekoladowym Chapeau” – odważne połączenie bazyliowego biszkoptu z sosem malinowym i czekoladą, oczarowało wyglądem i smakiem gości gali.                                              

Na finał wieczoru z okazji jubileuszu 10-lecia konkursu Wine & Food Night Mazurkas Catering 360° przygotował kilkumetrowy tort, którego symboliczny pierwszy kawałek pokrojony został przez przedstawiciela organizatora konkursu, prezesa Noble Bank.

 

(fot. materiały prasowe WFNN)

Powrót do listy

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij