Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Mazurkas Catering nagrodzony!

Mazurkas Catering nagrodzony!

26 kwietnia podczas Gali MP Power Night, czyli finału pierwszej edycji zorganizowanego przez MeetingPlanner.pl konkursu poświęconego branży eventowej, w którym nagrodzono najlepsze ubiegłoroczne realizacje, zdobyliśmy aż dwie nagrody!

Dyrektor Zarządzający MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel oraz Mazurkas Catering Michał Kozak odebrał statuetkę MP Power 12 w kategorii Dostawca - Catering i tym samym został uznany przez Kapitułę Konkursu za jedną z osób mających najbardziej znaczący wpływ na rozwój branży eventowej w 2012 roku.

Mazurkas Catering otrzymał statuetkę MP Power Projekt w kategorii Catering za niezwykłą oprawę kulinarną inauguracji budowy parku rozrywki Adventure World Warsaw. Wszystkich ciekawych tego, jak wyglądała nagrodzona realizacja zapraszamy na nasz kanał Youtube: www.youtube.com/MCCMazurkas

Celem Konkursu było wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży. Zgodnie z hasłem MP Power Awards, nagrody w konkursie trafiły do tych, którzy odznaczają się w branży eventowej największą siłą przebicia. O ich przyznaniu decydowało 30-osobowe Jury złożone ze znanych w branży ekspertów i praktyków pod przewodnictwem Renaty Razmuk, attaché komunikacji wewnętrznej i organizacji imprez w Renault Polska.

Powrót do listy

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij