Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Nasze realizacje w gronie najlepszych według miesięcznika MICE Poland!!!

Nasze realizacje w gronie najlepszych według miesięcznika MICE Poland!!!

Miesięcznik MICE Poland wybrał 8 Najlepszych Realizacji Eventowych minionego roku (lato 2012 - lato 2013)!!! 5 spośród nich posiadało oprawę cateringową, z czego w 3 realizacjach odpowiadał za nią Mazurkas Catering!

W raporcie specjalnym MICE Event poznaliśmy zwycięzców w 8 kategoriach - Dobór miejsca, Scenografia, Logistyka, Efekty specjalne/multimedia, Road Show, Launch produktu, Event jako element szerszej kampanii marketingowej oraz Gala.

Na raport czekaliśmy z napięciem, bowiem realizacje, w których obsługę cateringową zapewniał Mazurkas Cateirng, zostały nominowane w 7 kategoriach! Jak się okazało aż 3 z nich zostały uznane za najlepsze realizacje ubiegłego roku w swojej grupie!!!

W kategorii "Dobór miejsca" zwyciężyła przygotowana przez agencję El Padre XIV Gala Bestsellery Empiku w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, w czasie której Mazurkas Catering zatroszczył się o podniebienia laureatów i zgromadzonych gości.

W kategorii "Logistyka" jury zdecydowało się nagrodzić projekt Międzynarodowego Centrum Nadawczego UEFA Euro 2012. Na terenie Centrum Mazurkas Catering przez 47 dni prowadził działającą przez całą dobę restaurację, w której codziennie gościli dziennikarze, operatorzy i pozostali członkowie ekip realizatorskich z całego świata. W czasie Mistrzostw restaurację w sumie odwiedziło około 20.000 gości!

Wielokrotnie nagradzany event - Premiera Mercedesa Citan zorganizowana przez Grupę Eskadra także i tym razem okazała się zwycięzcą w swojej kategorii, a mianowicie jako "Launch produktu". W czasie tej imprezy Mazurkas Catering w imponującym stylu w ciągu 10 minut przygotował od podstaw elegancki bankiet dla 500 osób. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji z tej realizacji tutaj.

Fakt, że po raz kolejny eventy, w które zaangażowany był Mazurkas Catering, zyskały uznanie w oczach ekspertów w postaci tytułu "Najlepszej realizacji eventowej" lub nominacji napawa nas dumą i motywuje do ciągłego rozwoju!

Tutaj mogą Państwo przeczytać opis zwycięskich eventów wraz z uzasadnieniem oraz zobaczyć jakie jeszcze imprezy rywalizowały o tytuł najlepszych w minionym roku.

Powrót do listy

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij