Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Niemożliwe jest możliwe!

Niemożliwe jest możliwe!

Mazurkas Catering 360°, lider usług cateringowych w Polsce pierwsze 7 miesięcy tego roku może zaliczyć do bardzo udanych, a zarazem rekordowych. Podczas 272 realizacji w 20 miastach firma obsłużyła 105.200 osób i wyserwowała ponad 70 ton posiłków.

 

W samym czerwcu, który okazał się wyjątkowym miesiącem pod względem ilości zrealizowanych imprez podczas 74 realizacji w 39 lokalizacjach eventowych w 17 miastach obsłużonych zostało 52.000 osób. Doświadczenie, odpowiednia logistyka, pasja i zaangażowanie zespołu Mazurkas Catering 360° pozwoliły na osiągnięcie takiego wręcz niemożliwego wyniku, pokazując jednocześnie, że jakość i zadowolenie klientów to priorytet w działaniu firmy.

Rekordowe wyniki to nie jedyne sukcesy firmy, odniesione w tym czasie. W maju br. Mazurkas Catering 360° otworzył nowy oddział na Śląsku, który jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów z rynku śląskiego i małopolskiego na profesjonalne usługi cateringowe. Pierwszym krokiem nowego przedsięwzięcia było podpisanie długofalowej umowy na wyłączną obsługę cateringową z PTWP Event Center – zarządcą i organizatorem imprez w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Hali Widowiskowo – Sportowej Spodek w Katowicach. W ciągu 3 miesięcy współpracy Mazurkas Catering 360°  obsłużył cateringowo 31 realizacji w MCK Katowice na łączną liczbę 23.600 osób, w tym m.in.: Europejski Kongres Gospodarczy EEC (8.500 osób), Kongres Psychiatryczny (4.500 osób) i Kongres Association of Business Service Leaders (1.700 osób).

Wydarzeniem wieńczącym rekordowy okres dla Mazurkas Catering 360° była obsługa cateringowa Szczytu NATO 2016, do której przygotowania trwały ponad miesiąc, a sama realizacja to największy projekt cateringowy w historii firmy.

Powrót do listy

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij