Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Pierwsza próba przed Mistrzostwami Europy już za nami! CATERING SHOW 2012

Pierwsza próba przed Mistrzostwami Europy już za nami! CATERING SHOW 2012

24 lutego w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbył się CATERING SHOW 2012. Pierwszy test przed czerwcowymi Mistrzostwami zaliczony pomyślnie!! W piłkarskiej oprawie Mazurkas Catering zaprezentował swoje, mistrzowskie możliwości kulinarne, EXPO XXI pokazało możliwości eventowe swojego Centrum a firma BRILL AV Media zadbała o niezwykłą oprawę audio-wizualną. Wszystko to specjalnie po to aby przenieść ponad 950 zgromadzonych gości w prawdziwie piłkarski klimat.

Oczekując na rozpoczęcie Imprezy goście mogli podziwiać artystyczne popisy  Magdaleny Sztencel i Kamila Dzilińskiego z grupy D3Art, a w strefie "Kuchnia od kuchni" zaznać przedsmaku atrakcji kulinarnych, jakie czekały na nich tego wieczoru.

Punktualnie o godzinie 19:00 oczom zgromadzonych gosci CATERING SHOW 2012 ukazała się piłkarska odsłona Warszawskiego Centrum EXPO XXI.

Wejście na salę przy asyście dopingu kibiców pozwoliło wszystkim poczuć się jak na prawdziwym stadionie. A jak na rozgrywki piłkarskie przystało, imprezę rozpoczęła prezentacja drużyn organizatorów. Zespół Warszawskiego Centrum EXPO XXI pojawił się na scenie wprowadzony przez dzieci z Akademii Piłkarskiej Znicza Pruszków (rocznik 2003).

Firma BRILL AV Media jak na przystojnych mężczyzn przystało pojawiła się w tanecznym towarzystwie cheerleaderek z zespołu Hasao.

Na koniec było bardzo mobilnie a to za sprawą zespołu Mazurkas Catering, który wjechał na motocyklach Harley Davidson, zaraz za nimi pojawiły się stare samochody a w nich kelnerzy. Na końcu długo wyczekiwany szef kuchni wjechał prawdziwym, wojskowym Hummerem i od razu przystąpił do sprawdzenia, czy kucharze stanęli na wysokości zadania.

Po prezentacji drużyn zgromadzonych gości powitali prezesi - Żaneta Berus (Warszawskie Centrum EXPO XXI), Andrzej Bartkowski i Andrzej Hulewicz (MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel) oraz Michał Czerniak (Brill AV Media). Głos zabrał również obecny na sali Christopher Gibbons z UEFA.

Część kulinarną rozpoczął uroczysty ceremoniał wina, a po chwili - dania głównego. I tu na gości czekała niezwykła niespodzianka - na każdym stole pojawiło się 10 różnych dań, a każde reprezentujące inny europejski kraj.

Niezwykłym zainteresowaniem gości cieszyło się również 16 bufetów reprezentujących wszystkie kraje drużyn biorących udział w Mistrzostwach Europy. Każdy z nich poza wspaniałą, charakterystyczną scenografią był pełen oryginalnych przysmaków często sprowadzanych z danego kraju specjalnie na to wydarzenie.

Na tym nie koniec kulinarnych specjalności. Wraz z ceremoniałem ponad 150 kelnerów i 50 kucharzy na salę zostały wniesione dania specjalne: pieczony dzik, pieczony wół czy rekin. Jak na piłkarskie CATERING SHOW przystało - ceremoniał nadzorował wymagający sędzia.

Całe kulinarne Show urozmaiciły artystyczne występy: The Prisoners, D3ART, Rewia Rosyjska, Iwo Orłowski, Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej, Varsivia Brass Quintet. Zespół Drugi Tydzień oraz The King’s Friends jak zwykle zapewnili gościom taneczne doznania.

Na koniec w świetle płonących rac oraz asyście odbijanych, kilkudziesięciu piłek pojawił się tort imitujący połowę olbrzymiej piłki. Były wspólne zdjęcia oraz wspólne krojenie.

Gospodarzami Gali CATERING SHOW 2012 byli Michał Kozak - Dyrektor Zarządzający MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel oraz Iwona Kątny - Kierownik Działu PR i Marketingu MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel. Wśród gości pojawiła się Minister Katarzyna Sobierajska oraz Christopher Gibbons z UEFA.

Powrót do listy

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij