Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Szef Kuchni Mazurkas Catering 360° i MCC Mazurkas w jury konkursu Food Show Star

Szef Kuchni Mazurkas Catering 360° i MCC Mazurkas w jury konkursu Food Show Star

Konkurs Food Show Star, skierowany do producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności stanowi integralną część konferencji Food Show, która odbędzie się w dniach 16-18 marca br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wśród członków jury konkursowego znalazł się Mariusz Pietrzak, Szef Kuchni Mazurkas Catering 360° i MCC Mazurkas.

Jury złożone z uznanych szefów kuchni renomowanych restauracji i hoteli wybierze Najlepszego Dostawcę produktów spożywczych dla sektora HoReCa oraz Najlepszy Produkt spożywczy dla sektora HoReCa. Nagrody Food Show Star wręczone zostaną pierwszego dnia imprezy, podczas uroczystej wieczornej gali. Organizowany po raz pierwszy Food Show stanowić będzie unikalne wydarzenie biznesowe i kulinarne skierowane do branży spożywczej i gastronomicznej oraz tysięcy pasjonatów gotowania i dobrego jedzenia. W programie imprezy znajdzie się wiele wystaw, prezentacji produktów żywnościowych, degustacji, pokazów gotowania, warsztatów kulinarnych, a także debat i dyskusji branży spożywczej i gastronomicznej. Food Show będzie doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży, a także do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów.

Szczegóły wydarzenia: www.foodshow.pl

Powrót do listy

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij