Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki

Oddział Katowice

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi cateringowe ze strony Klientów z regionów Śląska i Małopolski, w 2016 r. otworzyliśmy oddział w Katowicach.

To kolejny krok w rozwoju firmy. Mazurkas Catering 360º już od dłuższego czasu obsługuje wiele wydarzeń odbywających się w Katowicach, Krakowie czy innych miejscowościach obu regionów. Utworzenie odziału w Katowicach pozwala nam być bliżej naszych Klientów i jeszcze sprawniej odpowiadać na potrzeby rynku.

Wybór Mazurkas Catering 360º to nie tylko gwarancja doskonałej jakości serwowanych potraw i obsługi, ale też kompleksowe rozwiązania i wsparcie na każdym etapie realizacji wydarzenia, a wszystko to dopasowane do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z przykładami naszych realizacji, zarówno tych z Katowic, Krakowa i okolic, jak i z pozostałych miejsc w Polsce oraz do bezpośredniego kontaktu. Nasz Kierownik Działu Sprzedaży Cateringu z przyjemnością przygotuje ofertę dopasowaną do potrzeb Państwa wydarzenia.

Katarzyna Lewandowska
Kierownik Działu Sprzedaży Cateringu
k.lewandowska@mazurkascatering.pl
+48 662 029 881

Przykłady realizacji           Wyślij zapytanie

 

Osoby, które chciałyby dołączyć do naszego Zespołu, zapraszamy do zapoznania się z obecnymi ogłoszeniami rekrutacyjnymi znajdującymi się w zakładce Kariera.

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij