Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki

Kontakt

Anfrage senden

Mazurkas Catering 360°

ul. Poznańska 177
05-850 Ożarów Mazowiecki

tel.: +48 22 721 47 73
fax: +48 22 721 05 06

E-Mail: catering@mazurkascatering.pl

Rechnungsdaten

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o

Poznańska Str. 177
05-850 Ożarów Mazowiecki

REGON: 142346352, NIP: 1182025554

Bankkonto

PKO BP I Regionalny Oddział Korporacyjny II CK w Warszawie

69 1020 1026 0000 1802 0188 2455

ABTEILUNG CATERING-VERKAUF

Katarzyna Lewandowska

Katarzyna Lewandowska

Leiter Abteilung Catering-Verkauf

+48 22 721 47 73
k.lewandowska@mazurkascatering.pl

Wiktoria Mrozek

Wiktoria Mrozek

Manager Catering-Verkauf

+48 22 721 47 09
w.mrozek@mazurkascatering.pl

Anna Keber

Anna Keber

Fachperson Catering-Verkauf

+48 22 721 47 26
a.keber@mazurkascatering.pl

Agnieszka Szmal-Dyrek

Agnieszka Szmal-Dyrek

Fachperson Catering-Verkauf

+48 22 721 47 54
a.szmal@mazurkascatering.pl

Paulina Grondkowska

Paulina Grondkowska

Fachperson Catering-Verkauf

+48 22 721 47 04
p.grondkowska@mazurkascatering.pl

Newsletter

Abonnieren Sie unseren Newsletter und freuen Sie sich als Erster über Infos über unsere tollen Angebote. 

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen.

OK, schließen