Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki

Filozofia 360°

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz podążając za światowymi trendami proponujemy Państwu catering 360° - usługę w pełni kompleksową. Takie skonstruowanie oferty, to efekt naszego bogatego doświadczenia i wyraz kompleksowego podejścia do usługi cateringowej na evencie. Począwszy od precyzyjnie dobranych nakryć stołowych i eleganckiej zastawy, poprzez adekwatne stroje kelnerskie i indywidualnie dobrane menu, po dekoracje stołów i bufetów oraz atrakcje kulinarne, takie jak interaktywne stacje gastronomiczne czy profesjonalne akademie kulinarne.

Nie ograniczajcie Państwo swojej wyobraźni - pozwólcie nam zaserwować podczas eventu usługę cateringową, jakiej jeszcze nie było!

  • Indywidulanie dobrane menu,

  • Wyselekcjonowane opcje zastawy stołowej: Standard, Premium oraz Deluxe,

  • Dedykowane stroje kelnerskie,

  • Odpowiednio dobrane kompozycje kwiatowe,

  • Oryginalne i nowoczesne dekoracje bufetów,

  • Interaktywne stacje gastronomiczne,

  • Ekstremalne doznania smakowe (owady, egzotyczne mięsa, dania specjalne),

  • Profesjonalna Akademia Kulinarna.

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij