Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki

Firma

Jako lider rynku usług cateringowych w Polsce, od 2001 roku obsługujemy najbardziej spektakularne wydarzenia na terenie całego kraju, rozpoczynając od małych spotkań, a kończąc na realizacjach dla kilku tysięcy osób, również na szczeblu dyplomatycznym.

Zapewniamy profesjonalny catering w wielu znanych i prestiżowych lokalizacjach, nie tylko w Warszawie, ale też m.in. w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie, Bydgoszczy, Lublinie, Płocku czy Gdańsku.

Nasza oferta cateringowa to fuzja smaków na każdą okazję! Niepowtarzalne dania, przygotowane przez doskonałych szefów kuchni oraz idealnie skomponowana oprawa uroczystości, nadają niebanalny charakter każdemu spotkaniu.

Mazurkas Catering 360º stanowi część Grupy Mazurkas działającej na polskim rynku od 1990 roku. Do grupy Mazurkas należą również: Mazurkas Travel Biuro Podróży, Mazurkas Transport oraz MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****. Dzieki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązania i wsparcie dla klienta na każdym etapie realizacji wydarzenia.

Nagrody

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij