Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki

Poznaj nas

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz podążając za światowymi trendami proponujemy Państwu catering 360° - usługę w pełni kompleksową. Takie skonstruowanie oferty to efekt naszego bogatego doświadczenia i wyraz kompleksowego podejścia do usługi cateringowej na evencie. Naszą usługę cateringową tworzymy:

...z finezją i wyobraźnią

bo nasi kucharze doskonalą swoje umiejętności pod okiem Arkadiusza Zuchmańskiego – pierwszego Polaka, który zdobył Gwiazdkę Michelin oraz w Instytucie Paul Bocuse w Lyonie we Francji

...z pasją i zaangażowaniem

bo każdy dzień to nowe wyzwania, a każda realizacja to efekt ciężkiej pracy

...z innowacyjnym spojrzeniem

bo przełamujemy style wyznaczając trendy

...z profesjonalnym działaniem

bo potrafimy wykorzystać zdobytą wiedzę i wieloletnie doświadczenie

...z grupowym wsparciem

bo GRUPA MAZURKAS to kompleksowe rozwiązanie każdego etapu realizacji

...z wrażliwością

bo jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie i to jak żyjemy ma dla nas znaczenie

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij