Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki

Referencje

Steen Hommel Ambasador Danii w Polsce

Niniejszym potwierdzamy, że MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o. zapewniła obsługę cateringową uroczystej inauguracji oficjalnej wizyty w Polsce Ich Królewskich Wysokości Księcia i Księżnej Danii, którym towarzyszyła delegacja duńskiego biznesu.
Czytaj więcej

Eurobuild Conference Manager

Catering bardzo smaczny, profesjonalnie zaprezentowany na bufetach, kolejny raz potwierdzona Państwa wysoka jakość.
Czytaj więcej

Business Centre Club Dyrektor Klubu

Po raz kolejny z nieukrywaną przyjemnością pragnę podziękować za perfekcyjną i profesjonalną obsługę części koktajlowej podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie w dniu 26 stycznia 2013.
Czytaj więcej

Futurama

Z szacunkiem patrzyłam na cierpliwość Państwa pracowników. Wszyscy działali bardzo sprawnie i nie tylko reagowali natychmiast na nasze prośby, ale także sami proponowali rozwiązania. Naprawdę, jestem bardzo zadowolona z obsługi. A nasi goście chwalili potrawy, zwłaszcza desery.
Czytaj więcej

Fibre to the Home Council Europe ASBL Dyrektor Generalny

Niniejszym pragniemy raz jeszcze podziękować za profesjonalną obsługę cateringową na najwyższym poziomie, jaką zapewnili Państwo podczas naszej Konferencji FTTH 2015 w dniach 10–12 lutego 2015 r. w Warszawie. W oparciu o tak pozytywne doświadczenie z przyjemnością polecamy Państwa usługi oraz dostarczany przez Państwa catering innym organi...
Czytaj więcej

Helios Dyrektor Administracyjny

W imieniu Helios S.A. chcemy serdecznie podziękować firmie MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel za obsługę cateringową podczas gali z okazji 20. urodzin sieci kin Helios organizowanej przez naszą firmę. Mazurkas Catering jest partnerem godnym polecenia. 
Czytaj więcej

Kierunkowy 22 Prezes Zarządu

Chcieliśmy bardzo podziękować za ogromny wkład Mazurkasa w powodzenie działań organizowanych przez naszą agencję dla PKP Intercity podczas pikniku w dniu 27 września 2014 r. Dziękujemy za wspaniałą współpracę na wszystkich etapach projektu. Od pierwszej chwili mieliśmy pewność, że z Państwem wszystko się uda. 
Czytaj więcej

LAB Services 6th ABSL Conference Director

Pracownicy Państwa firmy wykazali się dużym zaangażowaniem, rzetelnością i wszechstronnością przy realizacji projektu oraz doskonałą organizacją i logistyką pracy w budynku ICE KRAKÓW. Dzięki temu mogliśmy liczyć na kompleksowość obsługi i ogromną życzliwość. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i szczerze rekomenduję Mazurk...
Czytaj więcej

Linkleaders Managing Director

W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników LINKLEADERS pragnę serdecznie podziękować Mazurkas Catering, za profesjonalną i wszechstronną obsługę eventu Law4Growth, obejmującą przygotowanie lunchy i przerw kawowych dla 400 osób w dniach 28-29 października 2015 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Czytaj więcej

Mea Group Prezes Zarządu

Niniejszym potwierdzam, że firma MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp z o.o. zorganizowała na zlecenie Mea Group catering, w którym wzięło dział 1900 os. w grudniu 2013 roku.
Czytaj więcej

Mea Group Prezes Zarządu

Darzymy wielkim zaufaniem Mazurkas Catering, dlatego też szczerze rekomendujemy ich usługi.  Profesjonalizm działania Mazurkas Catering i jego całego zespołu sprawia, że organizacja eventów staje się dużo łatwiejsza. Współpraca z doświadczonym i kompetentnym partnerem daje gwarancję najwyższej jakości i rzetelnego wy...
Czytaj więcej

Neuca Regionalny Koordynator Marketingu Handlowego

Pragnę bardzo serdecznie podziękować za bardzo profesjonalne i rzetelne przygotowanie się do naszego spotkania z Klientami, podczas naszego poniedziałkowego wydarzenia w Teatrze Polonia. 
Czytaj więcej

Nielsen Client Director

Ogromnie dziękuję Państwu za organizację wczorajszego cateringu! Całość wyglądała świetnie i spotkała się z dużym uznaniem spożywających.
Czytaj więcej

Nutricia Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Bardzo, bardzo dziękuję za wykonanie ostatniej usługi cateringowej. Znowuż było przepysznie, obsługa profesjonalna i uprzejma. Raz jeszcze DZIĘKUJEMY! :)
Czytaj więcej

Plej Dyrektor Produkcji Eventów

Serdeczne podziękowania dla Mazurkas Conference Centre & Hotel**** za przygotowanie cateringu na galę podsumowującą Spotkania Noworoczne 2013 PKO Banku Polskiego organizowaną w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w dniu 12 lutego dla blisko dwóch tysięcy gości. 
Czytaj więcej

Pracodawcy RP

W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Pracodawców RP współpracujących przy organizacji Balu Pracodawców i uroczystości wręczenia „Wektorów 2014" pragnę serdecznie podziękować za profesjonalną i wszechstronną obsługę cateringową tego wydarzenia. 
Czytaj więcej

WB Electronics

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za wspaniałą obsługę naszych kluczowych klientów z kraju Arabskiego w dniach 15.09.2014 do 10.11.2014. Szczególnie chcielibyśmy podkreślić miłą współpracę oraz sprawną i profesjonalną obsługę.
Czytaj więcej

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Steen Hommel

Niniejszym potwierdzamy, że MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o. zapewniła obsługę cateringową uroczystej inauguracji oficjalnej wizyty w Polsce Ich Królewskich Wysokości Księcia i Księżnej Danii, którym towarzyszyła delegacja duńskiego biznesu.

Catering miał formę lunchu dla 250 osób, podanego w dniu 12 maja 2014 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.       
Współpraca z MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o. przebiegała od początku do końca dobrze: począwszy od atrakcyjnej i konkurencyjnej oferty, poprzez niezwykle konstruktywny i elastyczny dialog dotyczący menu lunchu i jego organizacji, aż po obsługę, jaką zapewniono w dniu wydarzenia.

Wysokiej jakości, smaczne potrawy podano w atrakcyjny i elegancki sposób. Poziom obsługi również był bardzo wysoki. Kompetentny, profesjonalny personel reprezentujący firmę przyczynił się w dużym stopniu do bezproblemowej współpracy i udanego przebiegu imprezy. 

Z wielką przyjemnością polecam MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o. o.

Eurobuild

Już jesteśmy po, zatem śpieszę z podziękowaniem za współpracę.

Pan Tomasz jak zawsze profesjonalnie zarządzający Państwa ekipą i otwarty na wszelkie zmiany w agendzie, które nam się wczoraj przytrafiły.

Catering bardzo smaczny, profesjonalnie zaprezentowany na bufetach, kolejny raz potwierdzona Państwa wysoka jakość.

Proszę przekazać nasze podziękowania Paniom i Panom kelnerom, którzy wczoraj nas obsługiwali.

Mam nadzieję, że do zobaczenia ponownie przy kolejnym projekcie.

Business Centre Club

Po raz kolejny z nieukrywaną przyjemnością pragnę podziękować za perfekcyjną i profesjonalną obsługę części koktajlowej podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie w dniu 26 stycznia 2013.

Mając nadzieję na dalszą współpracę przesyłam najserdeczniejsze pozdrowienia.

Futurama

Dziękujemy bardzo za wczorajszą realizację. Z szacunkiem patrzyłam na cierpliwość Państwa pracowników. Wszyscy działali bardzo sprawnie i nie tylko reagowali natychmiast na nasze prośby, ale także sami proponowali rozwiązania. Naprawdę, jestem bardzo zadowolona z obsługi. A nasi goście chwalili potrawy, zwłaszcza desery.

Proszę jeszcze raz przekazać całej ekipie podziękowania za współpracę.

Fibre to the Home Council Europe ASBL

Niniejszym pragniemy raz jeszcze podziękować za profesjonalną obsługę cateringową na najwyższym poziomie, jaką zapewnili Państwo podczas naszej Konferencji FTTH 2015 w dniach 10–12 lutego 2015 r. w Warszawie. Wydarzenie to, w którym wzięło udział 3 tys. uczestników z 85 krajów, było po raz kolejny największą imprezą na świecie dotyczącą technologii fibre-to-the-home.

Szczególna koncepcja Konferencji FTTH polegała na stworzeniu optymalnej atmosfery dla nawiązywania kontaktów biznesowych, co obejmowało ciągły catering dla uczestników w hali wystawienniczej, przez całą imprezę trwającą dwa i pół dnia. Firma Mazurkas świetnie poradziła sobie z wyzwaniem polegającym na zapewnieniu ciągłego dostępu do wysokiej jakości potraw i napojów licznym uczestnikom Konferencji FTTH: nie musieli oni stać w kolejkach ani czekać na catering.

O wysokiej jakości obsługi świadczą informacje zwrotne od uczestników. Kategoria „Gastronomia” otrzymała średnią ocenę 4,4 na 5. To jeden z najlepszych wyników w tej kategorii w całej 12-letniej historii Konferencji FTTH.

Chcielibyśmy również wspomnieć o profesjonalnej organizacji i przygotowaniu imprezy: dzięki przemyślanym procesom udało się bezproblemowo zrealizować wszystkie konieczne etapy, począwszy od wyboru dań, poprzez negocjacje cenowe, aż po szczegóły logistyczne i świetną obsługę podczas samego wydarzenia.

W oparciu o tak pozytywne doświadczenie z przyjemnością polecamy Państwa usługi oraz dostarczany przez Państwa catering innym organizatorom imprez oraz obiektom konferencyjnym.

Helios

W imieniu Helios S.A. chcemy serdecznie podziękować firmie MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel za obsługę cateringową podczas gali z okazji 20. urodzin sieci kin Helios organizowanej przez naszą firmę.

Impreza odbyła się w Toya Studios w Łodzi dla 600 osób. Usługi przeprowadzone przez Mazurkas Catering obejmowały: bankiet zasiadany - przystawki, dwudaniową kolację serwowaną oraz bufety.

Państwa pomoc, otwartość personelu na potrzeby gości oraz elastyczne podejście do organizacji niestandardowych wyzwań zasługuje na uznanie. Profesjonalizm i zaangażowanie przy organizacji cateringu zaowocowało usługą na najwyższym poziomie, a kompozycje kulinarne spotkały się z dużym uznaniem i były komentowane na łamach prasy.

Mazurkas Catering jest partnerem godnym polecenia. 

Kierunkowy 22

Chcieliśmy bardzo podziękować za ogromny wkład Mazurkasa w powodzenie działań organizowanych przez naszą agencję dla PKP Intercity podczas pikniku w dniu 27 września 2014 r. Dziękujemy za wspaniałą współpracę na wszystkich etapach projektu. Od pierwszej chwili mieliśmy pewność, że z Państwem wszystko się uda. 

Szczególne podziękowania składamy Katarzynie Lewandowskiej, która od początku była dobrym duchem i opiekunem projektu. Katarzyna, uosobienie profesjonalizmu a także wielki wdzięk i urok, które potrafiły przemienić każdą trudną sytuację w uśmiech. I za ten uśmiech - dziękujemy. 
Prosimy o przekazanie naszych podziękowań Panu Krzysztofowi, który czuwał nad realizacją pikniku. Wielkie serce, dar zjednywania ludzi a nade wszystko nasze poczucie pewności, że event przebiegnie bez najmniejszych zakłóceń były dla nas bezcenne. 
Bardzo prosimy o przekazanie podziękowań i serdecznych pozdrowień całej wspaniałej ekipie Mazurkasa. Mamy ogromną nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję pracować z Państwem przy kolejnych projektach. 

LAB Services

W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Linkleaders pragnę serdecznie podziękować Mazurkas Catering, za profesjonalną i wszechstronną obsługę eventu 6th ABSL CONFERENCE - za przygotowanie lunchy i przerw kawowych dla 1400 osób w dniach 16-17 czerwca 2015 w budynku ICE KRAKÓW.

Pracownicy Państwa firmy wykazali się dużym zaangażowaniem, rzetelnością i wszechstronnością przy realizacji projektu oraz doskonałą organizacją i logistyką pracy w budynku ICE KRAKÓW. Dzięki temu mogliśmy liczyć na kompleksowość obsługi i ogromną życzliwość.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję i szczerze rekomenduję Mazurkas Catering jako profesjonalnego dostawcę usług cateringowych.

Linkleaders

W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników LINKLEADERS pragnę serdecznie podziękować Mazurkas Catering, za profesjonalną i wszechstronną obsługę eventu Law4Growth, obejmującą przygotowanie lunchy i przerw kawowych dla 400 osób w dniach 28-29 października 2015 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Pracownicy Państwa firmy wykazali się dużym zainteresowaniem, rzetelnością i doskonałą organizacją przy realizacji projektu. Dzięki temu mogliśmy liczyć na kompleksowość obsługi oraz ogromną życzliwość.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję i szczerze rekomenduję Mazurkas Catering jako profesjonalnego dostawcę usług cateringowych.

Mea Group

Niniejszym potwierdzam, że firma MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp z o.o. zorganizowała na zlecenie Mea Group catering, w którym wzięło dział 1900 os. w grudniu 2013 roku.

Potwierdzamy, że zlecone usługi zostały wykonane należycie z zachowaniem wszelkich zasad staranności.

Mea Group

W imieniu Mea Group chciałam serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę. Jako agencja eventowa wielokrotnie korzystaliśmy z usług Mazurkas Catering realizując mniejsze i większe wydarzenia dla naszych klientów.

Profesjonalizm działania Mazurkas Catering i jego całego zespołu sprawia, że organizacja eventów staje się dużo łatwiejsza. Współpraca z doświadczonym i kompetentnym partnerem daje gwarancję najwyższej jakości i rzetelnego wykonania usługi.

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie zespołu cateringowego oraz elastyczne podejście do realizowanych zadań, które skutkują zadowoleniem i satysfakcją Klienta. 

Darzymy wielkim zaufaniem Mazurkas Catering, dlatego też szczerze rekomendujemy ich usługi. 

Przykładem tego są poniższe, największe wspólnie zrealizowane eventy: 

- 14.12.2012 - 1200 osób - Expo XXI - dla Jeronimo Martins - usługi: 4-daniowa kolacja serwowana, kolacja bufetowa, open bary, ceremoniał gastronomiczny, stacje live cooking;

- 14.01.2013 - 1300 osób - MT Polska - dla Jeronimo Martins - usługi: przerwy kawowe podczas konferencji, kolacja bankietowa zasiadana, open bary, ceremoniał gastronomiczny;

- 14.09.2013 - 650 osób - teren AWF w Warszawie - dla MetLife Amplico - usługi: menu grillowe, open bary.

Neuca

Pragnę bardzo serdecznie podziękować za bardzo profesjonalne i rzetelne przygotowanie się do naszego spotkania z Klientami, podczas naszego poniedziałkowego wydarzenia w Teatrze Polonia. 

Zdecydowanie będę Państwa rekomendować przy kolejnych inicjatywach. 
Wszystko było na tip-top, zarówno część gastronomiczna jak i obsługa - wszystko naprawdę na najwyższym poziomie. 

Oby częściej :)

Nielsen

Ogromnie dziękuję Państwu za organizację wczorajszego cateringu! Całość wyglądała świetnie i spotkała się z dużym uznaniem spożywających.

Szczególne podziękowania dla panów przygotowujących i obsługujących naszą imprezę. To wielka przyjemność pracować z tak profesjonalnym i jednocześnie przesympatycznym zespołem.
 
Jeszcze raz dziękujemy! I z całą pewnością powrócimy do Państwa przy organizacji kolejnych imprez.

Nutricia

Bardzo, bardzo dziękuję za wykonanie ostatniej usługi cateringowej. Znowuż było przepysznie, obsługa profesjonalna i uprzejma. Raz jeszcze DZIĘKUJEMY! :)

Plej

Serdeczne podziękowania dla Mazurkas Conference Centre & Hotel**** za przygotowanie cateringu na galę podsumowującą Spotkania Noworoczne 2013 PKO Banku Polskiego organizowaną w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w dniu 12 lutego dla blisko dwóch tysięcy gości. 

Zarówno w procesie przygotowań, jak i realizacji wykazaliście Państwo pełen profesjonalizm, dbałość o szczegóły, niezmiennie wysoką jakość potraw i obsługi. Gratuluję! 

Pracodawcy RP

W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Pracodawców RP współpracujących przy organizacji Balu Pracodawców i uroczystości wręczenia „Wektorów 2014" pragnę serdecznie podziękować za profesjonalną i wszechstronną obsługę cateringową tego wydarzenia. 

Pracownicy Państwa firmy wykazali się dużą odpowiedzialnością, rzetelnością i zaangażowaniem w realizowany projekt oraz doskonałą organizacją pracy. Mogliśmy dzięki temu liczyć na kompleksowość usługi oraz atmosferę życzliwości. 

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za dotychczasową współpracę i szczerze rekomenduję Mazurkas Catering innym potencjalnym kontrahentom. 

WB Electronics

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za wspaniałą obsługę naszych kluczowych klientów z kraju Arabskiego w dniach 15.09.2014 do 10.11.2014.

Szczególnie chcielibyśmy podkreślić miłą współpracę oraz sprawną i profesjonalną obsługę.

Wysoko doceniamy umiejętności szefa kuchni, smak i jakość serwowanych potraw oraz bardzo elastyczne podejście do realizacji nawet niestandardowych wyzwań kulinarnych.

Na szczególną pochwałę zasługuje realizacja menu z akcentami arabskimi, które stanowiły kluczowy element każdej kolacji.

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez MCC Mazurkas Conference Center & Hotel Sp. z o.o., ul. Poznańska 177, 05-850, Ożarów Mazowiecki Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane