Mazurkas Catering 360°, Ożarów Mazowiecki
Powrót do listy

Mazurkas Catering 360° na Forum Branży Eventowej

Mazurkas Catering 360° na Forum Branży Eventowej

14 stycznia 2016 r. w MT Polska w Warszawie odbyło się I Forum Branży Eventowej EVENTIAL, w którym uczestniczyło ponad 800 profesjonalistów z branży MICE. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć również Mazurkas Catering 360°.

W części merytorycznej Forum Dyrektor Generalny MCC Mazurkas i Mazurkas Catering 360° Michał Kozak, wziął udział w panelu dyskusyjnym „Czy catering to wyzwanie dla event menedżera? Najlepsze i najgorsze praktyki”. Z kolei w części targowej uczestnicy Forum mogli odwiedzić stoisko Mazurkas Catering 360° i osobiście porozmawiać z naszym Szefem Kuchni o jego pomysłach i wizji cateringu eventowego oraz spróbować m in. sferycznych drinków i sorbetu na ciekłym azocie. Zapraszamy na krótką fotorelację.

Powrót do listy

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać jako pierwszy informacje o najciekawszych promocjach ofertach.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. zarejestrowana w Ożarowie Mazowieckim 05-850 przy ul. Poznańska 177 jako Administrator Danych Osobowych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zarejestrowaniem i obsługą hotelarsko-konferencyjno-bankietową oraz marketingiem usług własnych drogą elektroniczną (jeśli wyraził/a Pan/Pani na to zgode). Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich ew. poprawienia. Jeśli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych w powyższych celach lub chciałby Pan/Pani aby Pana/Pani dane zostały usunięte, prosimy o przesłanie informacji o sprzeciwie na adres: marketing@mazurkashotel.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij